Sepetim (0 Ürün)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. En taze ürünleri kapınıza kadar getirmemiz için hemen bir sepet oluşturun.

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum

Sucuk lokumun, Antep fıstığının yöresel tadı ile buluşmasıyla ortaya çıkan eşsiz bir lezzet.

Stok Yok

MarkaÖzgür Kuruyemiş

  • 19,75 TL
5
3 Değerlendirme

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

ANTEP FISTIĞI KAPLI SUCUK LOKUM
 
Sucuk lokumun, antep fıstığının yöresel tadı ile buluşmasıyla ortaya çıkan eşsiz bir lezzet. Lokum doğal bir karbonhidrat kaynağı olduğundan, böbrek hastalarınca devamlı tüketilmesi önerilmektedir.

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum

Ürünün görüntüsünün mükemmel olması kuru yemişin doğal olmadığını gösterir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığı ile doğrudan temasta bırakmayınız. Türk gıda kodeksine uygun şartlarda üretilmiştir. Tuzlu ürünler msg (Çin Tuzu) içermemektedir.

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum Satın Al

Dilediğiniz kadar satın alma seçeneği ile Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum siparişinizi uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Kredi kartı, havale ya da kapıda nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Tazelik garantisi ile gönderim yapıyoruz. Koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Her ay Türkiye'nin her yerindeki binlerce müşterimize ürünlerimizi gönderiyoruz.

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum Kargo ve Teslimatı

ozgurleblebi.com üzerinden 15:00’a kadar verdiğiniz Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum siparişi hafta içi aynı gün, Cumartesi günleri kargo firmasının yarım gün çalışmasından dolayı 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri verilen siparişler ise Pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Türkiye’nin her yerine çoğunlukla 1 gün içerisinde ulaşmaktadır.

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum Paketleme

Tazeliğini koruması için hava almaz kilitli ambalajlarda paketlenir. Bu şekilde tazeliğini korur, doğal nemini muhafaza eder. Farklı paketleme istekleriniz için ödeme ekranında not alanına isteklerinizi belirtebilirsiniz. 1 kg Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum siparişi verip, 250’şer gram olarak paketlenmesini talep edebilirsiniz.

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum Siparişi Nasıl Takip Ederim?

Antep Fıstığı Kaplı Cevizli Sucuk Lokum siparişi verdiğiniz anda mail ile tarafınıza sipariş numarası iletilmektedir. Siparişinizi kargo teslim aldıktan ve girişlerini yaptıktan sonra Kargo Takip Numarası yine mail ile tarafınıza iletilmektedir. Ayrıca kargo firması tarafından bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir.

Değerlendir
  • 14.Mart.2021 | Vezir Taylan Eliyle Efterpi Bakkal

  • 06.Mart.2021 | Döne Adıgüzel

  • 23.Şubat.2021 | Cahit Çetinkaya


Taze Günlük Mahsül
Taze Günlük Mahsül
Kilitli ambalajlar ve özenli paketleme ile taptaze size ulaşır.
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Tüm kredi kartları ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Koşulsuz İade
Koşulsuz İade
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı