Sepetim (0 Ürün)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. En taze ürünleri kapınıza kadar getirmemiz için hemen bir sepet oluşturun.

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği

1 Adet Ekmek: ±2 kg'dır. Ekmek yapımında ticari maya kullanımı tercih edilse de hala köylerimizde ekşi maya kullanımı devam etmektedir. Sizde bu organik leziz ekmekten denemek ister misiniz?

Stok Yok

MarkaÖzgür Kuruyemiş

  • 12,00 TL
4
1 Değerlendirme

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

EKŞİ MAYALI TRABZON EKMEĞİ
 
1 Adet Ekmek: ±2 kg'dır.

Ekmek yapımında ticari maya kullanımı tercih edilse de hala köylerimizde ekşi maya kullanımı devam etmektedir. Sizde bu organik leziz ekmekten denemek ister misiniz?

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği

Ürünün görüntüsünün mükemmel olması kuru yemişin doğal olmadığını gösterir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığı ile doğrudan temasta bırakmayınız. Türk gıda kodeksine uygun şartlarda üretilmiştir. Tuzlu ürünler msg (Çin Tuzu) içermemektedir.

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği Satın Al

Dilediğiniz kadar satın alma seçeneği ile Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği siparişinizi uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Kredi kartı, havale ya da kapıda nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Tazelik garantisi ile gönderim yapıyoruz. Koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Her ay Türkiye'nin her yerindeki binlerce müşterimize ürünlerimizi gönderiyoruz.

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği Kargo ve Teslimatı

ozgurleblebi.com üzerinden 15:00’a kadar verdiğiniz Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği siparişi hafta içi aynı gün, Cumartesi günleri kargo firmasının yarım gün çalışmasından dolayı 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri verilen siparişler ise Pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Türkiye’nin her yerine çoğunlukla 1 gün içerisinde ulaşmaktadır.

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği Paketleme

Tazeliğini koruması için hava almaz kilitli ambalajlarda paketlenir. Bu şekilde tazeliğini korur, doğal nemini muhafaza eder. Farklı paketleme istekleriniz için ödeme ekranında not alanına isteklerinizi belirtebilirsiniz. 1 kg Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği siparişi verip, 250’şer gram olarak paketlenmesini talep edebilirsiniz.

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği Siparişi Nasıl Takip Ederim?

Ekşi Mayalı Trabzon Ekmeği siparişi verdiğiniz anda mail ile tarafınıza sipariş numarası iletilmektedir. Siparişinizi kargo teslim aldıktan ve girişlerini yaptıktan sonra Kargo Takip Numarası yine mail ile tarafınıza iletilmektedir. Ayrıca kargo firması tarafından bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir.

Değerlendir
  • 23.Şubat.2021 | Hüsamettin Bala


Taze Günlük Mahsül
Taze Günlük Mahsül
Kilitli ambalajlar ve özenli paketleme ile taptaze size ulaşır.
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Tüm kredi kartları ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Koşulsuz İade
Koşulsuz İade
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı